IKC Florence Nightingale

Vakleerkracht gymnastiek 0,8 fte IKC Florence Nightingale & IKC De Vijverburgh

ikc florence nightingale
FTE0,8
LocatieZanzibarplein 90, 2721 GE Zoetermeer
Vanaf01-08-2026
Telefoonnummer079 331 97 54
E-mailadresfn@opoz.nl
Websiteikcflorencenightingale.nl

Vakleerkracht gymnastiek 0.8 fte (maandag en vrijdag IKC Florence Nightingale, woensdag en donderdag IKC De Vijverburgh)

Sta je open voor ontwikkeling en ga je een uitdaging niet uit de weg? Wil je van waarde zijn voor kinderen, bijdragen aan goed onderwijs en daar goed voor worden beloond? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zoeken een enthousiaste en energieke vakleerkracht die van betekenis wil zijn op twee van onze OPOZ-scholen.

Onze scholen

IKC Florence Nightingale en IKC De Vijverburgh zijn twee betrokken en eigentijdse scholen in Zoetermeer waar persoonlijke aandacht, ontwikkeling en verbinding centraal staan.

IKC Florence Nightingale is een kleinschalige en multiculturele school in de wijk Oosterheem met ongeveer 190 leerlingen, verdeeld over acht groepen. De school kenmerkt zich door een warme en ondersteunende omgeving waarin ieder kind écht gezien wordt.

IKC Vijverburgh is een openbare basisschool waar respect, veiligheid en ontwikkeling centraal staan. In een warme en betrokken sfeer worden kinderen gestimuleerd om zich breed te ontwikkelen, met aandacht voor zowel leren als sociaal-emotionele en motorische groei. Samenwerkend leren, ouderbetrokkenheid en het zien van ieder kind vormen belangrijke pijlers binnen de school.

Beide scholen geloven in de kracht van persoonlijke benadering en creëren een omgeving waarin zowel leerlingen als medewerkers zich welkom, gezien en gewaardeerd voelen.

Jouw kracht

Wij zijn opzoek naar een collega die plezier heeft in het vak. Je bent in het bezit van een hbo-diploma 1e graads vakleerkracht gymnastiek en hebt een visie op lichamelijke ontwikkeling van kinderen in de basisschoolleeftijd.

Je bent communicatief vaardig en benaderbaar voor leerkrachten, ouders en kinderen. Je ziet het kind achter de leerling. Feedback geven en ontvangen is voor jou vanzelfsprekend. Je neemt graag initiatief in sportactiviteiten en weet het team als geen ander te inspireren en enthousiasmeren.

Wat wij jou bieden

IKC Florence Nightingale en IKC De Vijverburgh hebben fijne en professionele teams die werken aan ontwikkeling, vertrouwen en goed onderwijs. Je wordt met open armen ontvangen en krijgt een uitdagende functie binnen twee enthousiaste en betrokken teams.

De functie is gewaardeerd in schaal LB volgens de CAO PO, maximaal €5.520,-- bij een fulltime aanstelling.

Interesse?

Wil je meer weten over deze leuke functie? Dan kun je contact opnemen met Sanne Dullaert, directeur van IKC Florence Nightingale 079-3319754, of met Dusty Duijzer, directeur van IKC De Vijverburgh 079-3167355

Kom Solliciteren!

Wil je gelijk solliciteren? Stuur dan een beknopte sollicitatiebrief en cv via de mail: werkenbij@opoz.nl of solliciteer direct via de website van OPOZ.

​We zien uit naar je reactie.

Schermopname_30-8-2024_154844_

Sanne Dullaert - de Graaff, directeur

Onze leerkrachten werken samen, waarbij ze elkaar ondersteunen en van elkaar leren, met als doel het beste uit elk kind te halen. Als directeur motiveer ik het team om deze samenwerking te versterken en zichzelf continu te blijven ontwikkelen, zowel in teamverband als op individueel vlak. De leerkracht maakt echt het verschil!

Ja, ik wil solliciteren op deze vacature

Vul onderstaand formulier in. Wij nemen zo snel mogelijk contact met je op.

1800 tekens resterend
Sleep bestand hier of...
  • Maximale bestandsgrootte: 10 MB